ary nie bnyak btol 6bo yg ak ta knal mcok dlm fon ak nie ,,
sial ar sape yg jual 6bo ak nie ,, ta putos 6bo bru mcok ,, GRAM btol la ,, iissshhhh ,, benci ,,benci ,, benci ,, lpas stu satu 6bo mcok ,, abs 6bo nie ,, stu lg 6bo mcok ,, smue 6bo yg ak ta knal ,, mcm CELAKE ar ,, klau ak tau sape jual 6bo ak ,, ishh ,, tngok ar org to ak baut ape ,,
Tiada ulasan:
Catat Ulasan